Dj na wesele Lublin


Udostępnij na:

Coraz częściej jako fotograf ślubny spotykam dj na wesele który prowadzi całą imprezę. Często nie jest to jeden człowiek – chociaż zdarzają się oczywiście wyjątki – najczęściej jest ich dwóch.

Sam grając i śpiewając ponad dwadzieścia lat na różnego rodzaju imprezach weselnych byłem zagorzałym przeciwnikiem DJ na weselu przede wszystkim dlatego, że problemy podstawowe zwykle były dwa:

1 Brak możliwości zaśpiewania chociażby sto lat wraz z gośćmi

2 Jakiekolwiek biesiadowanie.

Na weselach na których byłem i pracował DJ najczęściej wyglądało to tak że goście śpiewali sobie, a DJ coś tam puszczał. Problemem też często był repertuar. Często DJ nie miał pojęcia co to jest muzyka taneczna więc raczył weselników pięknymi melodiami, aczkolwiek ciężko jest tańczyć do największych przebojów grupy Ramstein 😉

DJ na wesele

DJ na wesele

W ostatnim czasie spotkałem DJ na wesele Lublin http://mega-music.pl którzy nie tylko mieli dobrze dobrany repertuar weselny, ale także przede wszystkim prowadzili wesele. Nie kończyło się na tym, że jak w słynnej piosence „DJ szczerzy kły znad konsolety” tylko panowie (było ich dwóch) chwycili klasyczne instrumenty: akordeon i gitarę, a następnie ruszyli między stoły bawić gości weselnych.

Czy przekonali mnie że DJ na wesele to dobre rozwiązanie? Po części na pewno tak. Pokazali, że DJ może prowadzić wesele w sposób aktywny, prowadzenie biesiady na pewno rozkręciło biesiadników, dobór utworów „pod gości” a nie tylko kierowanie się własnym gustem też nie był bez znaczenia.

Parafrazując wpisy z znanego portalu aukcyjnego – stanowczo polecam – ekipa godna polecenia warto skorzystać z ich usług.

DJ na wesele

DJ na wesele

Na koniec jeszcze jedno – ja jako fotograf ślubny jestem żywo zainteresowany współpraca na weselach z zespołami czy DJami którzy dobrze prowadzą imprezy weselne. Przez pryzmat ich dobrej pracy jest postrzegana tez moja praca na weselu, a co najważniejsze – jeżeli na weselu dobrze prowadzonym coś się dzieje – konkursy, zabawy z gośćmi – ja jako fotograf też mam możliwość wykonać ciekawy materiał zdjęciowy z wesela który na pewno cieszy moich klientów.

Specjalna oferta dla klientów Mega-Music

UWAGA! Na imprezy prowadzone przez Mega-Music proponuje 10% opustu na usługi fotografa. Opust dotyczy imprez gdzie Mega-Music pracuje jako zespół na wesele, ale także studniówek, bankietów, imprez integracyjnych itp obsługiwanych przez grupę.

Zapraszam.

Poniżej galeria zdjęć jakie wykonałem dla opisywanych DJów:

 

banner192x105

Udostępnij na: