Wieczór panieński


Udostępnij na:

Wieczór panieński można spędzić na wiele sposobów jednak ten co proponuje chyba najbardziej pozostanie niezapomniany – dlaczego tak twierdzę? – to proste – zostanie po nim dowód w postaci zdjęć 😉

Wieczór panieński u fotografa

Jak może wyglądać taki wieczór? Zwykle wszystkie uczestniczki przychodziły na ustalona godzinę w ustalone miejsce. W zależności od finansowych możliwości korzystały z pomocy wizażystki lub wizażystek w celu wykonania odpowiedniego make-upu, następnie przystępujemy do zdjęć.

Pomysł z forum: Przebierzcie się za aniołki lub diablice, wymieniając się wzajemnie zabawnymi gadżetami. Na sam koniec zdjęcia można wysłać do narzeczonego z pytaniem „którą wersję mnie wolisz?”. Z pewnością będzie wniebowzięty lub piekielnie rozpalony 😉

Możemy bazować na ustalonych wcześniej zestawach ubrań przygotowanych przez uczestniczki wieczoru – każda kobieta znajdzie w swojej szafie chociażby jeansy i biały podkoszulek czy też tzw. małą czarną, więc nie koniecznie ta część musi się wiązać z jakimikolwiek kosztami. Oczywiście można też bazować na wynajętych strojach i wszystkie uczestniczki zamienić chociażby w dwórki królowej (panny młodej) i w eten sposób przenieść się do okresu romantyzmu.

Wieczór panieński u fotografa

Wieczór panieński u fotografa

Wieczór panieński w apartamencie

Dlaczego jednak decydować się na Wieczór panieński u fotografa? Przecież dużo fajniejszym miejscem może być luksusowy apartament który często jest w tym samym hotelu w którym klubie możecie się potem bawić do rana.

 

Wieczór panieński w apartamencie

Wieczór panieński w apartamencie

Ostatnio widziałam świetną sesję zdjęciową z panieńskiego. Piżama party + foty w fajnym apartamencie. Super – też tak chce.

 

Jakie zdjęcia może zaproponować fotograf

Najlepiej podeprzeć się konkretnym przykładem takiej sesji zdjęciowej podczas wieczoru panieńskiego. Oto przykład takiej sesji którą mieliśmy okazję przygotować: http://fotograflublin.com/wieczor-panienski/

W tym wypadku plan był następujący:

  • trochę zdjęć studyjnych – w tym zdjęcia wspólne i indywidualne każdej z uczestniczek wieczoru,
  • karykatury,
  • zdjęcia indywidualne przy różnym oświetleniu, tle, stylizacji, oświetleniu,
  • zdjęcia z różnymi rekwizytami,
  • zdjęcia z śmiesznymi tekstami,
  • na koniec troszkę zdjęć w plenerze …

Całość trwała około 2-3 godzin po czym uczestniczki wieczoru pojechały do klubu.

Wszystkie chętne na tego typu zdjęcia Panie oczywiście zapraszamy. Proponujemy zarówno zdjęcia studyjne, jak i plenerowe. Karykatury, zabawne rekwizyty, szampańską zabawę razem z nami. ZAPRASZAMY.

Udostępnij na: