Zespół na wesele


Udostępnij na:

Pracując na weselach jako fotograf ślubny, gdy mam okazję współpracować z grupa taka jak zespół na wesele Veris wiem, że będzie dobrze. Wiem, że będę mógł zrobić świetne zdjęcia.

http://www.zespolveris.pl/ - Zespół Veris w akcji

http://www.zespolveris.pl/ – Zespół Veris w akcji

Co by nie mówić to uważam, że zespół muzyczny jest najważniejszy na weselu zaraz po parze młodej. Ktoś się może nie zgadzać z moim stwierdzeniem – powie jak to, a sala weselna, a jedzenie, a goście czy dobrzy – chętni do tego by się pobawić? Sala weselna też jest istotna, ale w swojej wieloletniej karierze fotografa ślubnego miałem okazję zobaczyć mnóstwo wesel. Nie ważne czy wesele było w pięknych wnętrzach pałacu, bardzo drogiej restauracji, czy też remizie, namiocie, albo w stodole to jeżeli grał kiepski zespół nic nie pomagało. Goście się nie bawili, rozchodzili się po okolicy lub po prostu szybko uciekali z takiej imprezy.
Dobre jedzenie na weselu jest na pewno hamulcem przytrzymującym ludzi przy stołach, ale jeżeli nadarza się okazja dobrej zabawy i dobry zespół muzyczny który ma w swoim składzie dobrego wodzireja lub też potrafi doskonale dobrać repertuar pod gusta gości weselnych będących na weselu które akurat prowadzi – wszyscy szybko wyjdą zza stołów – dobre jedzenie nie zatrzyma ludzi na długo przy stołach. Ruszą po prostu do zabawy.
Jeżeli chodzi o gości weselnych różnie z tym bywa. Czasami trafiają się goście którzy są właśnie w żałobie. Czasami tak są zmęczeni że nie maja ochoty na zabawę. Zdarza się, że nie odpowiada im repertuar weselny jaki jest grany przez zespół na wesele.
Po tym jak miałem okazję zobaczyć już wiele grup muzycznych na weselach „w akcji” wiem że z repertuarem różnie bywa. Swojego czasu potężne wrażenie zrobiła na mnie grupa która wyraźnie reklamowała się, że nie grają nic discopolo. Całe wesele to był rock, pop i … hewi metal. Zespół grający covery wyłącznie na żywo robił niesamowite wrażenie. Co ciekawe całe wesele świetnie się bawiło. Kulminacją wesela był występ Pana Młodego który okazał się świetnym gitarzystą. Byłem na weselach gdzie podstawą repertuaru było disco polo i goście też świetnie się bawili. Na weselu z zespołem grającym na co dzień na statkach miałem okazję posłuchać standardów muzyki tanecznej, utworów włoskich, francuskich itp. Kwestia repertuaru to kwestia dobrania go pod gości weselnych na danym weselu. Dobry zespół na wesele nie powinien mieć problemów z doborem odpowiedniego repertuaru pod gości na konkretnym weselu.

Zespół na wesele - Po góralsku. Hej ;)

Zespół na wesele – Po góralsku. Hej 😉

Zajmując się dziedziną jaka stała się niewątpliwie fotografia ślubna najchętniej współpracuje z grupami które potrafią dobrze bawić gości, prowadzą ciekawie wesele, potrafią poprowadzić biesiadę między stołami gości. Tego typu grupa pozwala mi na łatwe znalezienie „tematu do zdjęć” co przekłada się na zdjęcia jakie przywożę z danego wesela. Jeżeli na weselu „dużo się dzieje” – mam tu na myśli „dzianie się” w pozytywnym tego słowa znaczeniu – mogę na weselu wykonać bardzo dobry materiał. Nie mam tylko zdjęć w stylu – goście tańczą i goście przy stołach – mam też uwiecznionych gości przy różnych zabawach, w różnych – często niecodziennych pozach, sytuacjach.

Biesiada - zespół śpiewa razem z gośćmi przy stołach.

Biesiada – zespół śpiewa razem z gośćmi przy stołach.

Często jako fotograf ślubny czekam na czas oczepin kiedy mogę wykonać kolejna porcję ciekawych zdjęć. Dla mnie jako fotografa ślubnego dobre oczepiny to nie tylko takie gdzie całość kończy się odpięciem welonu, a następnie dłuuuugim zbieraniem „na wózek”- dużo lepsze są takie gdzie jest zaangażowana dużą liczba gości weselnych, i dużo się dzieje.

Ostatnio miałem okazję pracować na weselu prowadzonym przez zespół na wesele znanym pod nazwą Veris http://www.zespolveris.pl/ Grupa łączy doświadczenie muzyczne i życiowe klawiszowa oraz młodość i żywiołowość pozostałych członków zespołu.

Zgrany duet to podstawa śpiewania duetów ;)

Zgrany duet to podstawa śpiewania duetów 😉

Skład zespołu muzycznego Veris stanowią:

  • Grzegorz – instrumenty perkusyjne (perkusja elektroniczna, bęben marszowy), wokal
  • Ernest – gitara, wodzirej, wokal
  • Olga – wokal
  • Andrzej – instrumenty klawiszowe (keyboard, akordeon), wokal

Okolice w których najczęściej grają to lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Specjalna oferta dla klientów zespołu Veris

UWAGA! Na imprezy prowadzone przez zespół muzyczny Veris proponuje 10% opustu na usługi fotografa. Opust dotyczy imprez gdzie Veris pracuje jako zespół na wesele, ale także studniówek, bankietów, imprez integracyjnych itp obsługiwanych przez zespół.

Lublin Zespół na wesele - http://www.zespolveris.pl/

Lublin Zespół na wesele – http://www.zespolveris.pl/

banner380x220

Banner170x76

Udostępnij na: